www.cvonline.hu

Toborzási csoportvezető (szellemi területre)

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1049182

A piacvezető, Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek teljes körű koordinálása
  • Toborzási terv készítése és kivitelezése
  • HR tanácsadók koordinálása, támogatása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Álláshirdetési tervek elkészítése
  • Részvétel a teljes toborzási folyamatban
  • Toborzási vezetővel való szoros együttműködés

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Projektszemlélet
  • Kreatív, logikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés, proaktív hozzáállásKiváló kommunikációs készség
  • Kiváló MS Office tudás (Excel, Word)

Juttatások:
  • Kiemelkedő bérezés+bónusz+cafeteria
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalatszerzés több területen

Előnyök:
  • Nexon program ismerete
  • Munkaügyi ismeretetek, tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Humán erőforrás
Régió