www.cvonline.hu
Toborzási Csoportvezető (munkaerő-közvetítés)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.04.15.
Jelentkezési határidő: 2014.04.17.
Hirdetés azonosító: 761853
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Csapatunk bővülése kapcsán munkaerő-közvetítő részlegünk élére keresünk CSOPORTVEZETŐ munkakörbe egy új munkatársat.

Feladatok:
- 3-5 fős csapat szakmai támogatása, vezetése
- Munkájuk beosztása, koordinálása, ellenőrzése
- Önálló projektek lebonyolítása
- Jelöltek toborzása, kiválasztása
- Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás magyar és angol nyelven
- Kül- és belföldi projektekben való aktív részvétel

Követelmények
- Felsőfokú végzettség
- 3-5 év releváns, toborzás-kiválasztás területéhez kapcsolódó munkatapasztalat
- Ügynökségi/munkaerő-közvetítési tapasztalat
- Kereskedői véna
- Csoportvezetésben szerzett 1-2 év tapasztalat
- Magabiztos angol tudás
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Önálló, motivált, proaktív, csapatjátékos személyiség
- Lelkes, vidám, dinamikus természet
- Humorérzék, őszinteség és empátia