www.cvonline.hu

Toborzási asszisztens

  • A hirdetés 873 napja lejárt

Munkaerő-kölcsönzéssel, közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatással foglalkozó nemzetközi személyzeti tanácsadó cég azonnali munkakezdéssel keres munkatársat

 TOBORZÁSI ASSZISZTENS

 pozícióba

Feladatok:

  • A partnercégeink elvárásainak megfelelő munkavállalók felkutatása
  • Jelentkezők előszűrése, interjúztatása, tesztek alkalmazása
  • Toborzási tervek készítése és kivitelezése
  • Hirdetési lehetőségek felkutatása, kezelése
  • Folyamatos adatbázis építés
  • Kapcsolattartás a partnercégek képviselőivel, munkavállalókkal
  • Munkavállalók beléptetésével kapcsolatos munkaügyi adminisztráció
  • Riportálás
  • Napi adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, lehetőleg HR szakirányon
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Erős számítógépes ismeret (Outlook, Excel, Word)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Stressztűrő képesség
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés, pro-aktív hozzáállás
  • Precizitás, pontosság
  • Csapatmunka
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat
  • Bármely más európai nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikusan fejlődő, modern munkahely
  • Fiatalos, barátságos hangulatú légkör

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy „Toborzási asszisztens” jeligével küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol