www.cvonline.hu

Toborzási asszisztens

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

Értékesítés támogatás területén számos szolgáltatással rendelkező cégünk keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Álláshirdetések feladása, kezelése,
  • Jelöltek keresése online adatbázisokban, előszűrés,
  • Beérkező önéletrajzok kezelése,
  • Interjúk szervezése,
  • A napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó rendszeres adminisztráció,
  • A munkatársak tevékenységének aktív támogatása,
  • A HR vezető munkájának folyamatos támogatása

Elvárások:

  • Toborzás-kiválasztás területén szerzett legalább fél éves tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • Nagy munkabírás,
  • Jó kommunikációs készség, határozottság, magabiztosság,
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Személyiségjegyek:

  • Proaktív személyiség,
  • Megbízhatóság,
  • Terhelhetőség,
  • Kreatív, gyakorlatias személyiség

Előny:

  • Azonnali munkakezdés
  • Rugalmasság

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó munkahelyi környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő