www.cvonline.hu

Toborzási asszisztens

  • A hirdetés 453 napja lejárt

A Work Force Kft. saját csapatába keres megváltozott munkaképességű munkavállalót részmunkaidőben az alábbi pozícióban:

Toborzási asszisztens/személyi asszisztens

(BUD431)

Leendő munkatárs feladatai:

- Jelöltek keresése adatbázisokból (szűrések)

- Jelöltek rövid előszűrése telefonon (pl. tájékoztatás)

- Adminisztratív feladatok ellátása (jelöltek rögzítése táblázatokban)

- Toborzó napi munkájának támogatása

- Hirdetések figyelése

Elvárások:

- Jó kommunikációs képesség

- Dinamikus, pörgős személyiség

- Precizitás

- Empátia

Amit mi tudunk nyújtani:

- Stabil, biztos munkahely

- Fejlődési lehetőség

- Azonnali kezdés

- Lendületes csapat

Egyéb:

- Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

- Munkaidő: rugalmas (napi négy óra)

- Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/252 1411 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014