www.cvonline.hu

Toborzási asszisztens (min. 2 nap/hét - bruttó 700 Ft/óra)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 937882
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal budapesti munkahelyre keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • szervezési feladatokban való támogatás
  • koordinátori feladatok ellátása
  • interjú időpontok egyeztetése telefonon
  • riportok készítése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű irodai szoftver ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Önálló kommunikatív, talpreesett személyiség
  • Gyors helyzetfelismerő képesség, logikus gondolkodás
  • Egyéni és csapatmunkára való alkalmasság

Munkaidő: hetente minimum 2 nap vállalása 6-8 órában

Előnyt jelent:

  • Szakirányú tanulmányok (elsősorban személyügyi, humán erőforrás területen)
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzési, feljődési lehetőség, perspektíva
  • Szakmai gyakorlat teljesíthető
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Legyél Te barátaid fejvadásza !

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást !
A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése