www.cvonline.hu

TOBORZÁSI ASSZISZTENS - GYOMAENDRŐD - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 840 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

TOBORZÁSI ASSZISZTENS - GYOMAENDRŐD

A Job Force Iskolaszövetkezet saját csapatába keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyalrendelkező diákot TOBORZÁSI ASSZISZTENS pozícióban.

Feladatok:

  • jelentkezők előszűrése
  • jelentkezők tájékoztatása, interjúk szervezése
  • interjúk lebonyolítása
  • heti szintű beosztáskészítés

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • heti minimum 30 óra vállalása
  • jó kommunikációs képesség

Előny:

  • hasonló területen szerezett tapasztalat
  • utolsó éves HR vagy gazdasági tanulmányok folytatása

Munkaidő: 08-17 óra között heti minimum 30 óra

Munkavégzés helye: Veszprém

Fizetés: br. 650 - 700 Ft/óra

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba jelöld meg: TOBORZOSI ASSZISZTENS – Gyomaendrőd

Helyek Békés
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok