www.cvonline.hu

TOBORZÁSI ASSZISZTENS - DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 587 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

TOBORZÁSI ASSZISZTENS

A Job Force Iskolaszövetkezet saját csapatába keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat TOBORZÁSI ASSZISZTENS pozícióba.

Feladatok:

  • munkák hirdetése, plakátolása, szórólapozása
  • jelentkezők előszűrése, behívása interjúra
  • jelentkezők tájékoztatása, interjúk szervezése
  • interjúk lebonyolítása
  • heti szintű beosztáskészítés

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • heti minimum 30 óra vállalása
  • jó kommunikációs képesség

Előny:

  • hasonló területen szerezett tapasztalat
  • utolsó éves HR vagy gazdasági tanulmányok folytatása

Munkaidő: 08-14, 14-20 óra között heti minimum 30 óra

Munkavégzés helyei: Budapest, Székesfehérvár, Tatabánya, Győr, Szombathely, Pécs, Miskolc, Debrecen, Szeged, Kecskemét, Szarvas

Fizetés: br. 650 - 700 Ft/óra

Kezdés: 1 héten belül

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba jelöld meg, mely városba szeretnél dolgozni.

Helyek Békés
Bács-Kiskun
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Baranya
Vas
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Fejér
Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok