www.cvonline.hu

TOBORZÁSI ASSZISZTENS-DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 728 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

TOBORZÁSI ASSZISZTENS

A Work Force Kft. saját csapatába keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot TOBORZÁSI ASSZISZTENS pozícióban

FELADATOK:

  • Jelentkezők előszűrése
  • Jelentkezők tájékoztatása, interjúk szervezése
  • Interjúk lebonyolítása
  • HR szoftverben történő rögzítés

FELTÉTEL:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú hr szakirányú tanulmányok folytatása
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precizitás

ELŐNY:
  • hasonló területen szerezett tapasztalat

MUNKAIDŐ: 08-17 óra között, heti minimum 20 óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület

BÉREZÉS br 650Ft/óra

KEZDÉS: március elejétől

Jelentkezni fényképes  önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.