www.cvonline.hu

Toborzási asszisztens - Debrecen

  • A hirdetés 698 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

TOBORZÁSI ASSZISZTENS

A Job Force Iskolaszövetkezet saját csapatába keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot TOBORZÁSI ASSZISZTENS pozícióban.

Feladatok:

  • jelentkezők előszűrése
  • jelentkezők tájékoztatása, interjúk szervezése
  • interjúk lebonyolítása
  • heti szintű beosztáskészítés

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • heti minimum 30 óra vállalása
  • jó kommunikációs képesség

Előny:

  • hasonló területen szerezett tapasztalat
  • utolsó éves HR vagy gazdasági tanulmányok folytatása

Munkaidő: 08-17 óra között heti minimum 30 óra

Munkavégzés helye: Debrecen

Fizetés: br. 650 - 700 Ft/óra

Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyban jelöld meg: TOBORZÁSI ASZZISZTENS – Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok