www.cvonline.hu

Toborzási asszisztens – szellemi területre

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

A munkaerő-kölcsönzési üzletágon belüli toborzási feladatok ellátására új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

-          új hirdetési lehetőségek megkeresése, hirdetések feladása,

-          adatbázis építés, kezelés,

-          beérkező pályázatok szűrése,

-          szellemi munkakörökre való toborzási, kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel,

-          egyéni és csoportos interjúk lebonyolítása,

-          alkalmi jellegű megbízások teljesítése, a megfelelő munkaerő megszervezése,

-          jelöltekkel és munkavállalókkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

-          meglévő (vagy folyamatban lévő, napi elfoglaltságot nem jelentő) felsőfokú végzettség (előny: szakirányú, HR/gazdasági területen szerzett diploma)

-          toborzás-kiválasztásban szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat,

-          felhasználói szintű számítógépes ismeret,

-          kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,

-          rugalmasság, önállóság és határozott fellépés,

-          (előny: aktív angol nyelvtudás)

Amit kínálunk:

-          fiatalos csapat,

-          stabil vállalati háttér,

-          komplex, kihívásokkal teli feladatkör,

-          szakmai fejlődési lehetőség,

-          barátságos munkakörnyezet.

Munkaidő: H-P, 9:00-17:30 (minimum heti 30 órában)

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a fizetésigény megjelölésével, az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő