www.cvonline.hu

Toborzás támogatás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 953977
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Nemzetközi szállítmányozási cég toborzás támogatási feladatokra keres munkatársat keres.

Feladatok:

  • Toborzási feladatok segítése: szóróanyagok kihelyezése megadott helyszíneken

Elvárások:

  • Nappali hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • 08.00-16.00 óra között várhatóan 5 órás munkavégzés
  • Saját autó + "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Bruttó 670 Ft/óra + utazási költségtérítés

Amennyiben szeretnéd vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.