www.cvonline.hu

TOBORZÁS-KIVÁLASZTÁSI SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 472 napja lejárt

Technológiai iparban tevékenykedő kereskedelmi vállalat, bővülő - jelenleg 18 fős - HR csapatába keresünk olyan toborzásban jártas szakembert, aki tudásával és tapasztalatával hozzájárul vállaltunk növekedéséhez. BUDAPESTI munkavégzéssel, fiatalos HR csapatunkba keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási projektek önálló lebonyolítása
  • Új hirdetési csatornák bevezetése, toborzási trendek követése
  • Beérkező önéletrajzok szűrése és kezelése adatbázisban
  • Új belépők betanításának koordinálása
  • Együttműködés a szervezeti egységek vezetőivel
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR, közgazdász)
  • Toborzási technikák ismerete (online toborzás, közösségi média használata)
  • Kiválasztásban szerzett minimum 3 éves tapasztalat (fizikai és szellemi munkakörökben)
  • MS Office erős felhasználói gyakorlat
  • Határozott, pontos és lelkiismeretes munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előnyök:

  • Social Talent képesítés
  • Fejvadászat tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés és karrier építési lehetőség nagyvállalati környezetben
  • Modern irodai munkakörnyezet, fiatalos és egymást segítő csapat
  • Versenyképes bérezés, tervezhető előrelépési lehetőséggel
Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő