www.cvonline.hu

Toborzás - kiválasztási specialista

  • A hirdetés 536 napja lejárt

Az OTP Bank munkatársakat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A Bank Call Center területei számára toborzási és kiválasztási feladatok teljes körű lebonyolítása: hirdetések készítése és feladása, pályázói adatbázis karbantartása, pályázatok szűrése, interjúk szervezése és lebonyolítása, tesztelések bonyolítása
  • Kapcsolattartás a pályázókkal és az üzleti területtel a kiválasztási folyamat lépéseiben
  • Belépéshez és szervezeti változásokhoz kapcsolódó munkaügyi folyamatok menedzselése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Üzleti vezetők támogatása a felmerülő kiválasztási, munkajogi kérdésekben

Elvárások:

  • Gazdasági/HR felsőfokú iskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelv tudás
  • MS Office programok magas szintű használata
  • Proaktív, feladatorientált attitűd
  • Kiváló problémamegoldás és lényeglátási képesség
  • Erős adminisztrációs képesség
  • Magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Terhelhetőség és stressz tűrő képesség
  • Rugalmasság, nyitott gondolkodás, kreativitás

Előny:

  • Integrált HR informatikai rendszerekben való jártasság

Jelentkezési határidő: 2015. október 06.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő