www.cvonline.hu

Toborzás-kiválasztási specialista

  • A hirdetés 657 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 HR Igazgatóság

Toborzás-kiválasztási csoport

munkatársat keres

Feladatok:

  • Debreceni és sajóbábonyi telephelyeink rövid- és hosszú távú munkaerő igényének kielégítése;
  • Hatékony toborzási módszerek és kiválasztási folyamatok meghatározása, kivitelezése;
  • Beérkező pályázatok előszűrése, interjúk megszervezése, levezetése, döntéstámogató javaslattétel az igénylő szervezeti egység felé;
  • Feladatkörhöz tartozó dokumentáció és informatikai rendszer naprakész vezetése, riportálási feladatok ellátása;
  • Közép és felsőoktatási intézményekkel való kapcsolattartás, állásbörzéken, roadshow-kon való részvétel szervezése, lebonyolítása;
  • Szakmai gyakorlatok szervezése, ösztöndíj és kooperatív program üzemeltetésében való részvétel;
  • Kapcsolattartás a támogatott területek helyi, illetve nemzetközi vezetőivel, Teva globál HR-rel, illetve a támogatott szakmai területek HR menedzsereivel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú vagy gazdasági végzettség;
  • Legalább 2-3 éves toborzás-kiválasztási tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Power Point);
  • Jó kommunikációs és empatikus képesség;
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés;
  • Megbízható, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Multinacionális és/vagy termelési környezetben szerzett tapasztalat;

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő