www.cvonline.hu

Toborzás - kiválasztási specialista

  • A hirdetés 667 napja lejárt

Az OTP Bank munkatársakat keres

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A Bank és Bankcsoport toborzási, kiválasztási rendszerének és folyamatainak fejlesztése,
  • Toborzási csatornák, kiválasztási módszertanok, eszköztár fejlesztése, hatékonyságmérése,
  • Toborzási és kiválasztási folyamat operatív működtetése,
  • Pályázói adatbázis karbantartása, pályázói kapcsolattartás,
  • Vendor managementtel kapcsolatos feladatok végzése,
  • A bank szervezetfejlesztési és erőforrás allokációs tevékenységben való közreműködés, szervezeti változásokkal kapcsolatos munkaügyi adminisztráció
  • Vezetők támogatása az üzleti területeken felmerülő HR kérdésekben,
  • Banki és bankcsoporti üzleti projektek HR feladatainak szakmai támogatása.

Elvárások:

  • Gazdasági/HR felsőfokú iskolai végzettség
  • Toborzási, kiválasztási munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelv tudás
  • MS Office programok magas szintű használata
  • Proaktív, feladatorientált attitűd
  • Kiváló problémamegoldás és lényeglátási képesség
  • Magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Terhelhetőség és stressz tűrő képesség
  • Rugalmasság, nyitott gondolkodás, kreativitás

Előny:

  • Integrált HR informatikai rendszerekben való jártasság
  • Pénzintézetben vagy csoportszinten működő nagyvállalatnál hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2015. május 29.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő