www.cvonline.hu

Toborzás-kiválasztási specialista

  • A hirdetés 801 napja lejárt

Teva Gyógyszergyár Zrt.

Gödöllői telephelye

Toborzás-kiválasztási csoport

munkatársat keres

 Feladatok:

  • Gödöllői telephelyünkön, a vállalat munkaerő igényének kielégítése;
  • Hatékony toborzási módszerek meghatározása, kiválasztási folyamat definiálása és végrehajtása;
  • Beérkező pályázatok előszűrése, interjúk megszervezése, levezetése, döntéstámogató javaslattétel az igénylő szervezeti egység felé;
  • Pályázói visszajelzések adása;
  • Feladatkörhöz tartozó dokumentáció és informatikai rendszer naprakész vezetése, debreceni központ felé történő riportolás;
  • Közép és felsőoktatási intézményekkel való kapcsolattartás, állásbörzéken, roadshow-kon való részvétel;
  • Szakmai nyári gyakorlatok szervezése, ösztöndíj és kooperatív program üzemeltetésében való részvétel;
  • Társterületekkel és a HR Üzleti Partnerekkel való napi kapcsolattartás;

 Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú vagy gazdasági végzettség;
  • Legalább 2-3 éves toborzás-kiválasztási tapasztalat, elsősorban multinacionális és/vagy termelési környezetben;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Power Point);
  • Jó kommunikációs és empatikus képesség;
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés;
  • Megbízható, precíz munkavégzés.

 Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány.

 Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi linken keresztül.

 http:\\\job.teva.hu

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Link megjelenítése

Helyek Gödöllő
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő