www.cvonline.hu

Toborzás- kiválasztási specialista

  • A hirdetés 1072 napja lejárt

A Vodafone Magyarország Zrt. Miskolci Regionális Ügyfélszolgálati Központja

munkatársat keres

A munkakör célja:

A felelősségi körébe tartozó munkaerő-toborzási projektekben a toborzási és kiválasztási folyamat teljeskörű lebonyolítása, összhangban az érintett üzleti területtel valamint HR társterületekkel. A Vodafone jó hírének további erősítése érdekében a jelöltek színvonalas kezelése.

Felelősségi körök:

  • Részvétel a Vodafone Magyarország resourcing stratégiájának/tervének megvalósításában
  • Egyeztetés a külső munkaerő-toborzó cégekkel és szolgáltatókkal a jelentkezők kapcsán
  • Önéletrajzok kezelése és nyilvántartása, kapcsolattartás a jelentkezőkkel
  • Az állásinterjúk és értékelő központok (assessment centerek) feladatainak koordinálása, szervezése és lebonyolítása
  • A toborzási rendszerek és nyilvántartások pontos és naprakész kezelése
  • Rendszeres jelentések és statisztikák készítése a resourcing tevékenység eredményeiről.
  • Befolyásos, szakmailag és emberileg is eredményes, kölcsönös elismerésen alapuló kapcsolat kiépítése a Line Managerekkel, kollégákkal és jelentkezőkkel. Hatékony belső és külső kapcsolati háló kiépítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Multinacionális környezetben toborzás-kiválasztásban szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Telekommunikációs cégnél szerzett toborzás- kiválasztási tapasztalat előnyt jelent
  • Assessment Centerek szervezésében és lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol-nyelv tudás
  • Kiváló számítógépes ismeretek, a Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • Jó adminisztrációs és elemzői képesség
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő