www.cvonline.hu

Toborzás-kiválasztási munkatárs

  • A hirdetés 1106 napja lejárt

10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező szolgáltató vállalat a saját csapatába keres új munkatársat

pozícióba (teljes vagy részmunkaidőben).

Feladatok:

  • A belső toborzási tevékenység teljes körű ellátása országos szinten;
  • A nyitott munkakörök letisztázása, a feladatok és elvárások meghatározása;
  • Egyeztetések az illetékes területek vezetőivel;
  • Álláshirdetések készítése, beérkező pályázatok szűrése, feldolgozása;
  • Belső és külső adatbázisok szűrése, karbantartása;
  • Fejvadászat;
  • Interjúk megszervezése és lebonyolítása;
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Erős angol nyelvismeret;
  • Legalább 3 év toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat;
  • Fejvadászati/direct search/social media/toborzási technikák ismerete;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (PowerPoint, Excel, Word);
  • Határozott, dinamikus, rugalmas személyiség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Pontos, precíz, alapos munkavégzés.

Munkavégzés helye:

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az alábbi email  címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol