www.cvonline.hu
Toborzás-kiválasztási munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1078789

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. székesfehérvári kirendeltségére új munkatársat keresünk - akár azonnali munkakezdéssel - az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elsősorban fizikai munkaerőre vonatkozó kiválasztási folyamat teljes körű lebonyolítása,
  • Jelöltek interjúztatása, pályáztatása a partnerekhez
  • Aktív kapcsolattartás jelöltekkel, munkaügyi hivatalokkal, ügyfelekkel
  • Ügyféltalálkozókon, állásbörzéken való részvétel
  • Külső helyszíni tájékoztatók megszervezése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, előny: HR szakirányú felsőfokú végzettség
  • Toborzás-kiválasztási területen szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Tréningek, workshopok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.