www.cvonline.hu

Toborzás- kiválasztási koordinátor (JGM-5926)

  • A hirdetés 304 napja lejárt

A munkáltatóról / About the company

Cégünk, a Jobsgarden-ITJobs Személyzeti Tanácsadó Kft., egy magyar tulajdonban lévő, jelentős referenciákkal és ügyfélkörrel rendelkező munkaerő-közvetítő és munkaerő-kölcsönző vállalat, amely immár 2001 óta sikerrel van jelen a hazai és nemzetközi munkaerő-piacon.

Jelenleg cégünk Manufacturing területen működő divíziója keres saját csapatába

Toborzás- kiválasztási koordinátor

munkatársat szenioritástól függően az alábbi feladatkörök ellátására:

Pozíció részletezése / Position overview

Feladatok:

  • Jelöltek felkutatása (adatbázis, hirdetés, közvetlen megkeresés, ajánlások segítségével)
  • Telefonos előszűrés és/vagy interjúztatás és az ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Partnerekkel és jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Új, potenciális ügyfelek felkutatásában, a tenderek, szerződések kidolgozásában való részvétel

Elvárások:

  • Engineering/gyártás/logisztika terén szerzett tapasztalat vagy érdeklődés esetleg műszaki affinitás
  • Ügyfélkezelés / Account management / Sales vagy Kiválasztás terén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (másik európai nyelv előnyt jelent)
  • Proaktív, ügyfélközpontú hozzáállás, gondolkodás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai tanulási és fejlődési lehetőség
  • Profi munkakörnyezet
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol