www.cvonline.hu

Toborzás-kiválasztás vezető

  • A hirdetés 10 napja lejárt

MÁV Zrt.

Helység
Budapest

Terület
Emberi erőforrás (humán)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • meghatározza a csoportszintű toborzási irányelveket
  • tervezi, nyomon követi a MÁV Zrt. toborzás-kiválasztási költségeket
  • javaslatot tesz a hirdetések folyamatos megújítására
  • social media felületeket felkutatja, javaslatot tesz az új megjelenési formákra
  • irányítja a MÁV-csoport fesztiváli megjelenését
  • irányítja az országos és a saját szervezésű állásbörzéken a megjelenést
  • részt vesz a munkáltatói márkaépítési akciókban
  • irányítja a toborzási rendszer fejlesztését

A munkakör betöltésének feltételei

  • közgazdasági diploma (vezetés-szervezés, humánmenedzser szak)
  • 8 év toborzási területen szerzett tapasztalat
  • 3 év vezetői vagy koordinációs tapasztalat
  • kreativitás
  • kiváló kommunikációs- és tárgyaló képesség
  • stratégiai gondolkodás
  • kiváló koordinációs készség
  • üzleti szemlélet, eredmény-orientáltság
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • humán, kommunikációs másoddiploma
  • SAP toborzó felület ismerete
  • Facebook, instagram, linkedIn felületek kezelésében szerzett kommunikációs tapasztalat
  • grafikai ismeretek
  • HR marketing tapasztalat

További információ
Motivációs levelében térjen ki a közösségi médiában szerzett tapasztalatára, és mutasson be pár akciótervet a hozzá tartozó megvalósítási javaslatokkal a MÁV-csoport toborzási tevékenységének megújítására vonatkozóan, maximum 1,5 oldal terjedelemben.

2017.12.08.

Bővebb felvilágosítást ad
Sebestyénné Képiró Angéla 1/511-3264 / 01/32-64

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti menedzser, Toborzó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > HR igazgató, Személyzeti igazgató
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű