www.cvonline.hu

TML Expert_Gyártási selejt csökkentő mérnök

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 999726

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

TML Expert

Feladatok

  • Anyagveszteséget (TML), selejtet okozó folyamathibák feltárása, javító intézkedések meghatározása
  • TML csökkentő intézkedések nyomonkövetése, dokumentálása

Hibák javításában résztvevő osztályok koordinálása, heti TML meeting vezetése

  • TML folyamatok fejlesztése (reason kódok használata, könyvelések, recovery-k ellenőrzése)
  • TML adatok napi szintű riportálása
  • Kimutatások, statisztikák készítése, pénzüggyel záró TML adatok egyeztetése
  • Együttműködés a cycle count csapattal a készleteltéresek okainak kivizsgálásában

Lehetőségek

  • Együttműködve a mérnökséggel a ismétlődő selejthibák kezelésére Kaizen/Lean projektek indítása
  • A sikeres pályázó jártasságot szerez a teljes termékspektrum gyártásában,  azok  optimalizálásában, és a hozzá kapcsolódó projekteket menedzselésében

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (előny gépészmérnök) vagy középfokú műszaki végzettség és 3-5 év releváns tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás külföldi kollégákkal történő egyeztetések, és az angol dokumentációs anyagok miatt
  • Képes a többi szervezeti egységgel egyeztetni, és a projekteket sikeresen vezeti
  • A projektek során felmerülő problémákat megoldja, és a közben felmerülő konfliktusokat kezeli
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Ms Office Excel)

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

 Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése