www.cvonline.hu
TMK vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 1084419
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. Kecskemét környéki megbízója részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

TMK vezető

Feladatok:

  • Üzemvitel biztosítása,
  • Karbantartások ütemezése és megszervezése,
  • Karbantartók beosztása, feladatuk meghatározása és ellenőrzése
  • 8 fős karbantartó csoport irányítása, szakmai vezetése
  • Operatív segítségnyújtás az azonnali beavatkozást igénylő meghibásodások esetén
  • Karbantartási tervek elkészítése, megvalósításának felügyelete
  • Elvégzett karbantartási munkálatok dokumentációinak ellenőrzése
  • Beosztások és ütemtervek elkészítése
  • Részvétel a napi megbeszéléseken, információáramlás segítése, társosztályok tájékoztatása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Gépkarbantartásban, gyártósori karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Vezetői tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú álláslehetőség
  • Cafeteteria
  • Bejárás támogatás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.