www.cvonline.hu

TMK műszerész - Hajdúböszörmény

  • Company_icon Kőröstej Kft.
  • Location_icon Hajdú-Bihar, Hajdúböszörmény
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Feladatok:

  • Gépek, berendezések karbantartása és javítása
  • Üzem folyamatos működtetésének biztosítása
  • Gépsorok ellenőrzése és beállítása
  • Takarítást követő ellenőrzések elvégzése
  • Dokumentáció naprakész vezetése
  • Ömlesztett sajt gyártó és csomagoló gépek működtetése
  • Előírt technológiai-, higiéniai szabályok maradéktalan betartása

Elvárások:

  • Középfokú, szakirányú (technikus) végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat

Előny:

  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Jó műszaki érzék és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, megfelelő higiéniai szemlélet

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, bejárási támogatás, év végi jutalom

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen

Helyek Hajdú-Bihar
Hajdúböszörmény
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Gyártás technikus, Lakatos, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű