www.cvonline.hu

TMK lakatos

  • A hirdetés 1034 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező gyártó cég keres

TMK lakatos

munkatársat debreceni telephelyen történő munkavégzésre.

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • gépek folyamatos rendelkezésre állásának és működésének biztosítása,
  • gyártógépek napi szintű gépészeti karbantartása, beállítása,
  • megelőző karbantartás (TMK), meghibásodás esetén a gépek szerelése,
  • üzemzavarok megelőzése és elhárítása.

A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:

  • lakatos végzettség,
  • ipari gépek javításában szerzett tapasztalat,
  • három műszakos munkarend vállalása,
  • csapatmunkára való készség, terhelhetőség,
  • kezdeményező, egyedül is hatékonyan dolgozó személyiség
  • önálló gondolkodás,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a betöltendő munkakör megjelölésével, kérjük 2014.07.24.-ig az alábbi email címre küldje el.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyaga elküldésével hozzájárul az állást hirdető cég rendelkezésére bocsátott önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő