www.cvonline.hu

TMK Lakatos

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 651291

TMK Lakatos

Feladatok:
  • gépek folyamatos működésének biztosítása,
  • gyártógépek napi szintű mechanikus karbantartása,
  • megelőző karbantartás (TMK), meghibásodás esetén a gépek szerelése,
  • üzemzavarok elhárítása.
Elvárások:
  • lakatos végzettség,
  • ipari gépek javításában szerzett min. 1-2 éves tapasztalat,
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • csapatmunkára való készség, terhelhetőség,
  • Berettyóújfalui vagy környéki lakóhely előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • multinacionális, korszerű munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelemcsomag
  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.