www.cvonline.hu

TMK-Karbantartó - Szombathely (Ref.szám: HZ-825)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.02.28.
Hirdetés azonosító: 666214

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Termelő cégnél elektromos vagy mechanikus karbantartó munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása!
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • Nyomdaipari és csomagoló gépek karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Géplakatos vagy mechanikai műszerész végzettség

Feladatok:

  • Konfekcionáló-, lamináló- és fóliahasító gépek, flexo nyomógépek üzemzavarainak elhárítása
  • A gyártógépek, berendezések állapotának műszaki felügyelete
  • Részvétel a tervszerű megelőző karbantartásokban
  • Alkatrészcserék végrehajtása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Műszakpótlékok
  • Étkezési hozzájárulás
  • Bejárás-támogatás
  • Szálláslehetőség
  • Céges buszjárat Sárvárról!
  • Korszerű technológia, modern termelő berendezések

A munkavégzés helye:

Balogunyom

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. műanyag csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó szombathelyi központú vállalkozás részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat akár azonnali kezdési lehetőséggel.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HZ-825-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Huszár Zoltánnál a 20-410-4222-es mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Szombathely
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő