www.cvonline.hu

Titkár/Titkárnő

  • A hirdetés 872 napja lejárt

Kutatás-fejlesztéssel foglalkozó cég

munkatársat keres

pozícióba.

Feladatok:

  • A kutatás-fejlesztésért felelős vezérigazgató-helyettes munkájának támogatása,
  • elszámolások készítése,
  • iktatás,
  • dokumentum-kezelés,
  • ügyintézés,
  • levelezés (angolul is),
  • EU-s pályázatok előrehaladási jelentéseinek készítése,
  • reprezentációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség,
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás,
  • Microsoft Word és Excel programok magas szintű ismerete.

Bérezés:

Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

Pécs

Jelentkezési határidő:

2014.10.30., azonban az elbírálások a beérkezés sorrendjében történnek, és amennyiben megfelelő jelentkezőt találunk, a jelentkezés lehetőségét a határidő előtt lezárhatjuk.

Jelentkezni a lenti e-mail címen, magyar és angol nyelvű motivációs levéllel és önéletrajzzal lehet.

Helyek Pécs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő