www.cvonline.hu

Titkárságvezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 965476
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy partnerünk, egy nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, gazdasági joggal foglalkozó belvárosi ügyvédi iroda keresi megbízható, talpraesett új titkárságvezető kollégáját.

Feladatok:

  • Az ügyvédi iroda működésének megszervezése
  • Marketing jellegű levelek elkészítése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, megrendelések lebonyolítása
  • Beérkező hívások fogadása/érkező vendégek fogadása
  • Beérkező/kimenő küldemények iktatása és kezelése
  • Tárgyalások, találkozók, konferenciák megszervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves tapasztalat indirekt beszerzés területén (kategória menedzsment tapasztalat előny)
  • Minimum középszintű angolnyelv-tudás (egyéb K-K-E-i nyelvtudás előny)
  • MS Windows felhasználói szintű ismerete (JDE E1 & Ariba ismeret előny)
  • Legmagasabb szintű etikai normáknak való megfelelés
  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Adatelemző és analitikus készség
  • Precizitás
  • Szervező készség
  • Önállóság
  • Határozottság

Amit kínálunk:

  • Változatos, sokrétű feladatok
  • Elegáns, modern irodai környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Központi elhelyezkedés-könnyű megközelíthetőség
  • BKV bérlet

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése