www.cvonline.hu

Titkárságvezető

  • A hirdetés 1232 napja lejárt

A Debreceni Egyetem Nemzetközi Oktatást Koordináló Központja pályázatot hirdet

titkárságvezető

munkakör betöltésére:

Feladatok

  • Titkársági és menedzser asszisztensi feladatok ellátása.

Elvárások

  • főiskolai, vagy egyetemi végzettség
  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • gyors- és gépírástudás
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • kiemelkedő szervező-, kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • határozottság, precizitás
  • alkalmasság önálló, és csapatmunka végzésére

Előny:

  • nemzetközi kapcsolatok területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • nemzetközi környezet

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel elvárásainknak, kérjük küldje el fényképes angol nyelven megírt önéletrajzát az alábbi postai, vagy email címre:

98. Nagyerdei krt.  Debrecen – 4032

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség