www.cvonline.hu

Titkárságvezető

  • A hirdetés 393 napja lejárt

A BÁTORTRADE Kft munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Feladata:

  • A cégcsoport adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása.
  • A feladatok naprakész elvégzésének biztosítása.

Elvárás: Felsőfokú szakirányú végzettség

Előny: Titkárságvezetői tapasztalat

Munkavégzés helye: Nyírbátor, Árpád u 156/A

Jelentkezés: Részletes fényképpel ellátott szakmai önéletrajz

A pályázatokat az alábbi email címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő