www.cvonline.hu

Titkárságvezető

  • A hirdetés 214 napja lejárt

Magyarországon több mint 25 éve működő, hazai és nemzetközi referenciával rendelkező könyvvizsgáló, könyvelő, ügyviteli szolgáltató és tanácsadó iroda

titkárságvezető

munkatársat keres budapesti munkavégzésre a XII. kerületben, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • ügyvezető munkájának támogatása
  • általános irodai ügyvitel
  • telefonok, postai küldemények kezelése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, idegen nyelvű levelezés
  • általános és szakmai dokumentumok fordítása
  • eseti tolmácsolási feladatok

Feltételek:

  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos, folyékony, aktív (felsőfokú) német nyelvtudás
  • fordítási tapasztalat előnyt jelent
  • irodai/titkársági munkában szerzett tapasztalat, valamint számviteli érdeklődés, tapasztalat előnyt jelent
  • angol nyelv középfokú ismerete előnyt jelent

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, nettó bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő