www.cvonline.hu

Titkárságvezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1034811
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Budapesti ügyvédi iroda számára keresünk az alábbi munkakörbe kollégát:

Titkárságvezető (vezető titkárnő)

Feladatok:

  • Az irodavezető ügyvéd teljes körű személyi asszisztenciája
  • 30-40 fős iroda működési feltételeinek biztosítása
  • Megrendelések, irodai beszerzések ügyintézése
  • Találkozók egyeztetése, nyilvántartása
  • Recepciós kollégák feladatainak ellenőrzése, koordinálása, támogatása, besegítés a napi munkavégzésbe
  • Irodai ügymenetek koordinálása, összehangolása
  • Számlák, levelek, szerződések iktatása, továbbítása
  • Tulajdoni lap, cégkivonat lekérése (TAKARNET, Microsec)
  • Vendégek fogadása
  • Telefon, fax, e-mailek, beérkező, és kimenő posta kezelése
  • Az iroda közös helyiségeinek rendben tartása, ennek szervezése
  • Munkavállalók ki- és beléptetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Számlázás, könyvelési anyag összeállítása, kapcsolattartás a könyvelővel

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat: 10 főnél nagyobb, irodában végzett adminisztratív feladatok terén, irányító, szervező tevékenységben
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes MS Office ismeret
  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség, egészséges önbizalom
  • Kiváló kommunikációs, szervezőkészség, stressz tűrő képesség
  • Megbízhatóság, lojalitás, nagyfokú diszkréció

Előny:

  • Jogi területen szerzett tapasztalat (jogi területen működő munkahely), Jogi asszisztens képesítés

Amit kínálunk:

  • Változatos, összetett, kihívást jelentő munka
  • Versenyképes fizetés
  • Utazási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, V.kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya