www.cvonline.hu

Titkárságvezető

  • A hirdetés 403 napja lejárt

Főbb feladatok, munkák:

  • Az iroda adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása (általános adminisztráció, telefonos ügyintézés stb.)
  • Postai ügyintézés, beérkező levelek iktatása, kiosztása a munkatársaknak, kimenő levelek adminisztrálása ◾Számlázás kezelése
  • Partnerek és vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Kapcsolattartás partnerekkel, hatóságokkal levelezés, ügykezelés
  • Munkatársak tevékenységének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú szakképzettség
  • Önálló, gyors, megbízható és precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Magabiztosan MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Rugalmas és empatikus személyiség
  • Stessztűrő képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felszámoló szervezetnél szerzett munkatapasztalat
  • TB ügyintéző képesítés
  • Felszámolási iktató program ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatás
  • Családias légkör
  • Fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol