www.cvonline.hu

Titkárságvezető, kontroller

Régió:

Fejér

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 918812
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy csákvári mezőgazdasági termeléssel foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk titkárságvezetőt az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Ttitkárságvezető, adminisztrációs vezető, kontrolling, projekt managementi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Közgazdasági egyetemi végzettség
  • Kontrolleri ismeretek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Probléma-megoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amít nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Utazási hozzájárulás vagy gépkocsi költségtérítés

Amennyiben állásajánlatunk megfelel szakmai tapasztalatainak és elképzeléseinek, kérjük, honlapunkon regisztrációt követően jelentkezzen a hirdetésre.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.