Nemzetközi alkatrészfejlesztési és gyártási partnerünk részére keresünk munkatársat

TITKÁRSÁGVEZETŐ

 (HF 11-7412)

pozícióba.

 Feladatok

  • A titkárság működtetése, napi szervezése, vezetők munkájának segítése,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Napi szintű kapcsolattartás az üzleti partnerekkel, üzleti levelezés magyar és angol nyelven,
  • Megrendelések összegyűjtése, előkészítése, kiküldése, ajánlatkérések kibocsátása, házipénztár kezelése,
  • Személyi adatok kezelése – szerződések, munkaidő nyilvántartás, bérkifizetés,
  • Napi gyártási adatok és a laborvizsgálatra küldött anyagok rögzítése a rendszerben,
  • Magabiztos felhasználói szintű informatikai ismeretek, kiemelten MS Office Word és Excel.

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Minőségközpontú szemlélet, precizitás, jó szervezőkészség,
  • 5 év releváns munkahelyi tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • ISO / AS rendszer ismerete,
  • Termelő vállalatnál illetve a beszerzés területén munkatapasztalat,
  • Középfokú orosz nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér,
  • Versenyképes fizetés.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: 2016. március 01.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7412"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése