www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 957962
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy média területen működő magyarországi gazdasági társaság munkatársat keres

TITKÁRSÁGVEZETŐ

Főbb feladatok, munkák:
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, a társaságon belüli egységekkel, szakmai levelezés bonyolítása (angolul és magyarul),
  • Dokumentációk, kimutatások, jegyzőkönyvek, nyilvántartás készítése,
  • A munkavégzésre vonatkozó szabályok folyamatos nyomon követése és betartatása,
  • Irat-nyilvántartási rendszer, irattár, iktatás irányítása,
  • Kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel,
  • Értekezletek, tanácskozások, rendezvények szervezése, előkészítése,
  • Pályázatfigyelést végez,
  • Közreműködik a pályázatok előkészítésében, a nyertes pályázatok megvalósításában, koordinálja a pályázati elszámolást, szakmai beszámolók elkészítését,
  • Elvégzi az ügyvezető igazgató szakmai tevékenységével kapcsolatos adminisztratív teendőket.
Elvárásaink:
  • Angol nyelv magas szintű ismerete (szóban és írásban), további nyelvek ismerete (német, orosz, olasz) előnyt jelent,
  • Min. 5 éves ügyviteli, adminisztrációs munkatapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat
  • Pályázatírásban, pályázatok elszámolásában szerzett tapasztalat,
  • Magas fokú precizitás,
  • Önálló, gyors és hatékony munkavégzés,
  • Magas felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Excel, Word, Outlook),
  • Jó problémamegoldó képesség
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
A pályázathoz csatolandó:
  • részletes fényképes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • motivációs levél
  • nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről
Egyéb információ az állásról:
  • Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Munkaidő: teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • A munkakör betölthető: azonnal
  • Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 12.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben fekeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió