www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 915546
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a hazai kulturális életben kiemelkedő szerepet betöltő nonprofit vállalat részére keresünk

Titkárságvezető

kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

•    Kapcsolattartás külső partnerekkel, a társaságon belüli egységekkel,
     szakmai levelezés bonyolítása (angolul és magyarul),
•    Dokumentációk, kimutatások, jegyzőkönyvek, nyilvántartás készítése,
•    A munkavégzésre vonatkozó szabályok folyamatos nyomon követése és betartatása,
•    Irat-nyilvántartási rendszer, irattár, iktatás irányítása,
•    Kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel,
•    Értekezletek, tanácskozások, rendezvények szervezése, előkészítése,
•    Pályázatfigyelést végez,
•    Közreműködik a pályázatok előkészítésében, a nyertes pályázatok megvalósításában,
     koordinálja a pályázati elszámolást, szakmai beszámolók elkészítését,
•    Elvégzi az ügyvezető igazgató szakmai tevékenységével kapcsolatos adminisztratív teendőket.

Elvárásaink:

•    Angol nyelv magas szintű ismerete (szóban és írásban),
     további nyelvek ismerete (német, orosz, olasz) előnyt jelent,
•    Min. 5 éves ügyviteli, adminisztrációs munkatapasztalat,
•    Vezetői tapasztalat
•    Pályázatírásban, pályázatok elszámolásában szerzett tapasztalat,
•    Magas fokú precizitás,
•    Önálló, gyors és hatékony munkavégzés,
•    Magas felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Excel, Word, Outlook),
•    Jó problémamegoldó képesség,

Amit kínálunk:

•    Hosszú távú, stabil munkalehetőség

A pályázathoz csatolandó:

•    részletes fényképes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
•    motivációs levél
•    nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Egyéb információ az állásról:

•    Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
•    Munkaidő: teljes munkaidő (heti 40 óra)
•    A munkakör betölthető: azonnal

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes szkmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigénye feltüntetése mellett, büntetlen előéletéről szóló nyilatkozatával együtt!

Tech People LÁBLÉC