www.cvonline.hu

Titkársági ügyintéző

  • A hirdetés 908 napja lejárt

A hazai tulajdonú, több mint 15 éve sikeresen működő,fejlődésorientált újHÁZ építőanyag nagykereskedelmi részvénytársaság központja részére keresünk új munkatársat

Titkársági Ügyintéző

munkakörbe.

Feladatok:

  • vendégek, ügyfelek fogadása
  • telefonhívások, beérkező e-mail-ek, faxok kezelése
  • iktatással kapcsolatos adminisztráció, postázás
  • szállítólevelek, számlák nyilvántartása, szortírozása
  • kapcsolattartás a partnerekkel, ügyfelekkel
  • általános ügyintézés

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • MS Office programok magabiztos használata
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmas, nyitott, feladatorientált személyiség
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • idegen nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér, változatos feladatok
  • fiatal, dinamikus munkakörnyezet
  • hosszú távú együttműködés lehetősége
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Tényő (Győr közelében)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésévela lenti e-mail címre kérjük megküldeni.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő