www.cvonline.hu

Titkársági ügyintéző

  • A hirdetés 1285 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

A KBC Global Magyarországi Fióktelepének – a K&H Csoport informatikai szolgáltatójának – ICT Üzemeltetési igazgatósága 1 éves időtartamra felvételre keres

Titkársági ügyintéző munkatársat

Feladatok:

  • részvétel a Hardver és telekommunikáció szakterület napi operatív működésének támogatásában
  • adminisztratív, illetve szervezési feladatokban való tevékeny közreműködés
  • számlabontások, költségallokációk elkészítése, SAP kezelése
  • mobiltelefonok kiadásával, visszavételével és cseréjével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • adatszolgáltatási kötelezettség támogatása
  • egyéb ad hoc feladatok

Elvárt végzettség, tapasztalat:

  • középiskolai érettségi
  • precíz munkavégzés
  • monotonitástűrés
  • Microsoft Office programok felhasználói ismerete

Előnyt jelent:

  • Microsoft Excel mély ismerete
  • Pénzügyi alapfogalmak ismerete

Amit kínálunk:

  • betekintés a Bankcsoport működésének területeibe
  • elvégzett munka fejében arányos juttatás
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fejlett technológiai háttér
  • teljes munkaidős munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest IX. ker.

Ha felkeltettük érdeklődését, és szeretne csatlakozni a KBC csapatához, várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű