www.cvonline.hu

Titkársági munkatárs

  • A hirdetés 333 napja lejárt

A Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága

titkársági munkatársat

keres azonnali munkakezdéssel, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Főbb feladatok:

  • főigazgató-helyettes munkájának segítése: időpontok egyeztetése, tárgyalások megszervezése, levelezések ügyintézése, vendégek fogadása;
  • kapcsolattartás megyei/fővárosi szervezetekkel;
  • értekezleteken, megbeszéléseken jegyzőkönyvvezetés;
  • rendezvények, értekezletek megszervezése, lebonyolítása, regisztrációs feladatok elvégzése;
  • adminisztrációs feladatok ellátása;
  • postai kijövő, bejövő levelek érkeztetése, ügyintézése, iktató rendszer kezelése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • Word, Excel, Powerpoint megbízható használata
  • kedves, nyitott, problémamegoldó személyiség
  • angol nyelv ismeret

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem fényképes szakmai önéletrajzát , fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre február 26. napjáig elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő