www.cvonline.hu

Titkársági és marketing munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 942549
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal regy ügyvédi irodába keresünk titkársági és marketing területre munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A beérkező küldemények fogadása, rendszerezése
  • A kimenő küldemények kiküldésének szervezése, nyilvántartása
  • Kapcsolattartás az iroda beszállítóival és az együttműködő partnercégekkel, valamint az ügyfelekkel
  • Marketing-jellegű levelek elkészítése instrukciók alapján angol nyelven is
  • Az iroda napi életének, munkájának megszervezése technikai értelemben

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Magasszintű angol nyelvtudás
  • A következő munkaidő vállalása: 2015.június 18. - augusztus 31. között H-Cs 09:00-17:25, P: 09:00-15:00 20 perces ebédszünettel
  • Munkavégzés helye: V. kerület, Honvéd utca

Amit kínálunk:

  • igényes munkakörnyezet
  • bruttó 700 Ft/óra bérezés
  • teljes munkaidő egész nyárra, viszont az iskolai elfoglaltságod nem terheljük

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.