www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

  • A hirdetés 620 napja lejárt

Az OTP Alapkezelő Zrt.

titkársági asszisztenst

keres

A piacvezető hazai alap- és vagyonkezelő a társaság titkárságára gyakorlattal rendelkező asszisztenst keres.

Feladatok:

  • Iratkezelés, levelezés, postázás, kézbesítői feladatok
  • A jogszabályok szerinti bejelentési kötelezettségek kezelése
  • Az üzletmenethez szükséges eszközök beszerzése, az iroda üzemeltetésével kapcsolatos teendők elvégzése
  • Kapcsolattartás az OTP Csoport társosztályaival, üzleti területeivel
  • Közreműködés az üzletmenethez szükséges beszámolók, prezentációk elkészítésében
  • Üzleti utazások, találkozók, tréningek szervezése
  • Vendégfogadás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Sikeres, fiatal csapat

Pénzügyi szolgáltatónál szerzett gyakorlat előnyt jelent.

Jelentkezés fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel 2015. július 14-ig az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő