www.cvonline.hu

Titkársági Asszisztens

  • A hirdetés 730 napja lejárt

Az Link megjelenítése titkársági asszisztens pozícióba munkatársat keres. A munkakör azonnal betölthető. Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület.

Feladatok

  • általános irodai teendők ellátása, ügyintézés, adminisztratív feladatok, számlakezelés, számlázás
  • kapcsolattartás a cégcsoport cégei és partnerei között, belső és külső kollégák munkájának támogatása
  • postázás, futárszolgálattal való eseti kapcsolattartás, beérkező hívások fogadása, iktatás
  • pénzkezelési folyamatok, házipénztár kezelése
  • irodai eszközök kezelése
  • magyar és külföldi vendégek, köztük elsősorban ügyfelek, munkatársak, beszállítók fogadása, illetve megfelelő tájékoztatása, reprezentáció
  • esetenként házon kívüli ügyintézés
  • munkatársak támogatása rendszeres riportok előkészítésében, nyilvántartások vezetése, folyamatok adminisztrációs követése és dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv középszintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, irodai
  • alkalmazások ismerete (MS Word, Excel és PowerPoint magabiztos ismerete)
  • új számítógépes ismeretek elsajátítási képessége
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • kimagasló precizitás és megbízhatóság
  • jó problémamegoldó- és együttműködési készség
  • terhelhetőség, megoldás- és minőségorientált konstruktív szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • pénzügyi ismeretek, könyvelési/iktatási tapasztalat
  • néhány év munkatapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk

  • kihívást jelentő, változatos, biztos munka
  • kiváló munkakörülmények
  • fiatalos csapat

  • 3 hónapnál nem régebbi fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajz
  • nettó fizetési igény (konkrét összeg vagy bérsáv) megjelölése
  • motivációs tesztfeladat eredményének beküldése

Motivációs tesztfeladat

A motivációs tesztfeladatot az álláshiredetés Link megjelenítése találja. Az eredményeket csatolja jelentkezéséhez és küldje el az alább megadott e-mail címre.

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol