www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

  • A hirdetés 650 napja lejárt

Budakeszi székhelyű nyomdaipari részvénytársaság

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Számítógépes szövegszerkesztés, táblázatkezelés
  • Közbeszerzési pályázatok összeállítása
  • Számlázás
  • Partnerek fogadása
  • Közgyűlések előkészítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Közbeszerzési pályázatok összeállításában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Gyors és gépírás
  • Azonnali munkakezdés

A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzokat kérünk, fizetési igény megjelölésével, a következő címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő