www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

Magyarországon több mint 20 éve működő, hazai és nemzetközi referenciával rendelkező könyvvizsgáló, könyvelő, ügyviteli szolgáltató és tanácsadó iroda

1 fő részmunkaidős titkársági asszisztens

munkatársat keres budapesti munkavégzésre a XII. kerületben, napi négy vagy hat órában.

Feladatok:

  • ügyvezető munkájának támogatása
  • általános irodai ügyvitel
  • telefonok, postai küldemények kezelése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, idegen nyelvű levelezés
  • általános és szakmai dokumentumok fordítása
  • eseti tolmácsolási feladatok

Feltételek:

  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos, folyékony, aktív (felsőfokú) angol nyelvtudás
  • fordítási tapasztalat előnyt jelent
  • irodai/titkársági munkában szerzett tapasztalat, valamint számviteli érdeklődés, tapasztalat előnyt jelent
  • német nyelv ismerete előnyt jelent

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajz megküldésével, nettó bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol