www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

  • A hirdetés 959 napja lejárt

Az OTP Bank

 munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • A titkársági és adminisztratív feladatok ellátása
  • A vezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel és titkárságokkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Középfokú aktív angolnyelv-tudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Pontos munkavégzés
  • Jó színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, határozottság, önállóság
  • Közgazdasági, pénzügyi végzettség előnyt jelent

Jelentkezési határidő: 2014.05.31

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő