www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

  • A hirdetés 1042 napja lejárt

Kőbányai építőipari cég lehetőleg azonnali kezdéssel keres munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Telefonos ügyfélkapcsolat, a bejövő hívások kezelése, vendégek fogadása  és az azzal kapcsolatos reprezentáció intézése szükség  szerint
  • Napi postázási feladatok ellátása a kimenő küldemények tekintetében, számítógépen Excel táblázatban történő vezetése
  • Szükség esetén levelek, faxok írása , kimutatások készítése ( Excel )
  • ORACLE vevő felvitelek kezelése, módosítása a változásoknak megfelelően az összes partnerre vonatkozólag, telefonos kapcsolattartás
  • a vevőkkel, adategyeztetés
  • fizetési felszólítások kipostázása (kimenő levelek) és a kipostázás nyilvántartása
  • kapcsolattartás ügyvédi irodával, jogi lépések megtételéhez szükséges dokumentációk előkészítése, átadása jogi képviselő részére
  • az átadott ügyekkel kapcsolatos dokumentációk elektronikus nyilvántartásba vétele

Elvárások:

  • érettségi
  • minimum 3 év asszisztensi gyakorlat
  • MS Office ismeret

Előny:

integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével a megadott email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő