www.cvonline.hu

Titkársági asszisztens

  • Company_icon PQS International Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest, IX. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Létesítménygazdálkodási területen működő cégcsoportunk munkatársat keres

TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS

pozíció betöltésére

Feladatok:

  • a kimenő és beérkező iratok, postai küldemények napi szintű kezelése
  • beérkező telefonok, faxok és e-mailek kezelése
  • dokumentumok aláírásra történő előkészítése
  • jegyzőkönyv-készítés
  • irodai, konyhai és higiéniai megrendelések kezelése
  • rendezvények, értekezletek szervezése, lebonyolításának biztosítása
  • szállítói kapcsolattartás, szervizeltetés
  • megbeszélések szervezése, tárgyalófoglalás koordinációja, termek előkészítése
  • irodai dolgozók munkájának segítése, problémák kezelése
  • házipénztár kezelése, készpénzes számlákkal történő elszámolás
  • külső-belső szervezeti egységekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • cégvezetők által kiadott adminisztratív, operatív feladatok ellátása

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • titkársági, vezető asszisztensi területen szerzett tapasztalat
  • precíz, hatékony munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség
  • önálló, proaktív munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (World, Excel, Power Point)

Előny:

  • társalgási szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • fejlődési lehetőség
  • jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a lenti e-mail címre várjuk.

A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (titkársági asszisztens)

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irattáros, Menedzser asszisztens, Szervező, Titkárnő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű